Wolontariat podczas Festiwalu Mastercard OFF CAMERA

Wolontariat podczas Festiwalu Mastercard OFF CAMERA to nie tylko okazja do zawarcia nowych przyjaźni, ale także do zdobycia pierwszego doświadczenia i rozwijania swoich pasji. A to wszystko przy akompaniamencie najlepszych filmów kina niezależnego! Oprócz pokazów filmowych, okres Festiwalu obfituje w liczne spotkania z twórcami, wykłady branżowe, panele dyskusyjne oraz wydarzenia towarzyszące. Jako wolontariuszka/wolontariusz otrzymasz imienny identyfikator, uprawniający Cię do wstępu na seanse filmowe w czasie wolnym od swoich zmian. Zostaniesz również wyposażony niezbędny pakiet, zawierający m.in. festiwalową torbę i koszulkę.

Dzięki wolontariatowi na Mastercard OFF CAMERA będziesz częścią prestiżowego wydarzenia o skali międzynarodowej. To niecodzienne i obfitujące w wyzwania doświadczenie, które pozwoli Ci poznać od kuchni funkcjonowanie festiwalu filmowego. Niezależnie czy jesteś studentką/studentem, uczysz się czy pracujesz – na Mastercard OFF CAMERA jest miejsce dla każdego!

Nasz Festiwal to przede wszystkim ludzie tworzący niezwykłą, pełną energii i pasji atmosferę podczas całego wydarzenia, a znajomości zawarte podczas wolontariatu mogą przerodzić się w przyjaźń na lata – coś o tym wiemy!

Jak co roku zapraszamy Was do współtworzenia Mastercard OFF CAMERA.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

INFORMACJE DODATKOWE

W ramach wolontariatu istnieje możliwość odbycia praktyk studenckich, wystarczy zaznaczyć taką chęć w formularzu rejestracyjnym. Jeśli do zrealizowania masz dużo godzin, zaangażujemy Cię do pomocy także przed rozpoczęciem Festiwalu, dzięki czemu jeszcze lepiej poznasz tajniki organizowania wydarzenia kulturalnego.

Po Festiwalu każdy wolontariusz będzie mógł odebrać zaświadczenie o zrealizowanym wolontariacie. Jako organizatorzy zapewniamy ubezpieczenie OC i NW. Nie jesteśmy w stanie pokryć kosztów zakwaterowania wolontariuszy.

Wolontariuszką / wolontariuszem może zostać każda osoba fizyczna, która ukończyła 17 rok życia.

Szczegóły i zgłoszenia: https://www.offcamera.pl/wolontariat/

Internship program in Kaseya Krakow in Data Protection department