Women TechStyle Summit 2022 – największa polska konferencja dla kobiet z branży IT

Women TechStyle Summit 2022 (online) to największa polska konferencja poświęcona kobietom w branży IT. W tym roku wydarzenie będzie się odbywać w dniu 29.03.2022 r. w formie transmisji online. Skierowana jest specjalistek z branży IT oraz osób, które dopiero chciałyby rozpocząć karierę branży IT. Konferencja zapewnia niesamowite emocje związane z występami niesamowitych prelegentek z wiodących firm IT w Polsce i na świecie. Podczas konferencji na swoich wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia. W trakcie trwania konferencji odbędą się Wirtualne Targi Pracy IT, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami.

W dniu 29.03.2022 roku wygodnie ze swojego domu lub biura możesz w pełni bezpłatnie uczestniczyć w największym cyfrowym wydarzeniu poświęconych kobietom w branży IT w Polsce.

Rejestracja i udział w konferencji są w pełni bezpłatne. Link do rejestracji na wydarzenie: https://womentechstyle.pl/ 

Ze względu na sytuację panującą na świecie, konferencja odbędzie się w formie online. Spodziewamy się ponad 600 uczestniczek i uczestników z całej Polski. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich chętnych! 

 

Poprzedni wpis
Staż dla studentów IT
Następny wpis
Praktyki w Centrum Rozwoju Kompetencji WSEI
Aktualności
Udostępnij