Women TechStyle Summit 2022 (online) Autumn Edition to jedna z największych polskich konferencji poświęconych kobietom w branży IT . W tym roku konferencja odbywa się w dniu 27.10.2022 roku w formie transmisji online. Skierowana jest specjalistek z branży IT oraz osób, które dopiero chciałyby rozpocząć karierę branży IT. Konferencja zapewnia niesamowite emocje związane z występami niesamowitych prelegentek z wiodących firm IT w Polsce i na świecie. Podczas konferencji na swoich wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia. W trakcie trwania konferencji odbędą się Wirtualne Targi Pracy IT, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami.

 

W dniu 27.10.2022 roku wygodnie ze swojego domu lub biura możesz w pełni bezpłatnie uczestniczyć w największym cyfrowym wydarzeniu poświęconych kobietom w branży IT w Polsce.

 

Rejestracja i udział w konferencji są w pełni bezpłatne. Link do rejestracji na wydarzenie: https://app.evenea.pl/event/wts2022online/ 

 

Ze względu na sytuację panującą na świecie, konferencja odbędzie się w formie online. Spodziewamy się ponad 1000 uczestniczek i uczestników z całej Polski! Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich chętnych!

Poprzedni wpis
Poszukiwani SuperBohaterowie
Następny wpis
Widzisz swoją przyszłość w IT?
Aktualności
Udostępnij