Wracamy z cyklem spotkań 𝗪𝗦𝗘𝗜 𝗧𝗮𝗹𝗸𝘀!

✅ WSEI Talks to korepetycje z kariery i nowoczesnego rynku pracy w formie krótkich rozmów oraz wykładów czołowych specjalistów nowych mediów oraz employer bradningu, znanych przedsiębiorców i twórców internetowych. Spotkania są darmowe i otwarte dla wszystkich zainteresowanych poszerzaniem wiedzy na temat biznesu, strategii świadomego liderstwa oraz kreowania marki za pomocą tradycyjnych i nowych mediów.

Zapraszamy na 4. w ramach cyklu spotkanie.

✅ 𝗡𝗮𝘀𝘇𝘆𝗺 𝗴𝗼𝘀́𝗰𝗶𝗲𝗺 𝗯𝗲̨𝗱𝘇𝗶𝗲: 𝗔𝗻𝗶𝗮 𝗟𝗲𝗱𝘄𝗼𝗻́ – 𝗕𝗹𝗮𝗰𝗵𝗮.
Co-founder & Creative Director w agencji More Bananas oraz co-founder i główna organizatorka krakowskiego CRASH Mondays. Product marketing manager w startupie alloweat. Ewangelizatorka strategii marketingowych i komunikacyjnych. Zafascynowana człowiekiem i jego emocjami oraz psychologicznym podejściem do marketingu.

🟠 Podczas szkolenia Ania przedstawi uczestnikom zestaw narzędzi i umiejętności, które przydadzą się zarówno osobom pracującym na etacie, jak i prowadzącym własne firmy (𝗼𝗱 𝘀𝗼𝗰𝗷𝗼𝘁𝗲𝗰𝗵𝗻𝗶𝗸 𝗶 𝗸𝗼𝗺𝘂𝗻𝗶𝗸𝗮𝗰𝗷𝗶, 𝗽𝗿𝘇𝗲𝘇 𝗽𝗲𝗿𝘀𝗼𝗻𝗮𝗹 𝗯𝗿𝗮𝗻𝗱𝗶𝗻𝗴 𝗽𝗼 𝗽𝗼𝗱𝘀𝘁𝗮𝘄𝘆 𝘇𝗮𝗿𝘇𝗮̨𝗱𝘇𝗮𝗻𝗶𝗮 𝗽𝗿𝗼𝗷𝗲𝗸𝘁𝗮𝗺𝗶).

🟠 Program szkolenia powstał na podstawie własnej ścieżki zawodowej i doświadczeń zdobywanych podczas pracy z innymi.

𝗪𝗶𝗲̨𝗰𝗲𝗷 𝗼 𝗻𝗮𝘀𝘇𝗲𝗷 𝗴𝗼𝘀́𝗰𝗶𝗻𝗶:

𝗔𝗻𝗶𝗮 𝗟𝗲𝗱𝘄𝗼𝗻́ – 𝗕𝗹𝗮𝗰𝗵𝗮  jest trenerką w zakresie mediów społecznościowych, digital marketingu, strategii i customer experience. Z marketingiem związana od 11 lat, od 6 lat szkoli i prowadzi warsztaty. Na sali szkoleniowej – fizycznej jak i wirtualnej spędziła już ponad 2000 godzin. Była związana z agencją Socjomania, gdzie szkoliła z mediów społecznościowych. Współautorka kilku kursów e-learningowych, obecnie trenerka w IAB Polska.

🟩 Termin: 28.11.2022 (poniedziałek) o godz. 13:00

🟩 Miejsce: Sala Toronto, która znajduje się na II piętrze pawilonu AMERYKA B/św. Filipa 17 (na wprost od bramy)

Zapisz się: https://app.evenea.pl/event/wseitalks4/

EY Festival of Innovation