ZGARNIJ DARMOWY POBYT W PRYWATNYM AKADEMIKU NA ROK AKADEMICKI 2022/2023

Roczny, darmowy pobyt w prywatnym akademiku i vouchery o wartości kilkuset złotych. Te nagrody czekają na maturzystów i studentów, którzy wezmą udział w konkursie Student Depot –
największej w Polsce sieci prywatnych akademików.

Zgrana, międzynarodowa ekipa mieszkańców, która jest otwarta na każdego – to społeczność
Student Depot w pigułce. Mieszkańcy cieszą się również niezależnością, samodzielnym kreowaniem własnej dorosłości i mieszkaniem na swoich zasadach. Teraz każdy może stać się częścią ekipy SD
Squad!

Zostań częścią SD Squad i wygraj roczny pobyt w prywatnym akademiku Student Depot o wartości 18 tys. zł w jednym z 7 największych miast studenckich w Polsce: Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu,
Łodzi, Lublinie, Gdańsku lub w świeżo otwartym, nowoczesnym akademiku w Krakowie! Nagrodami dodatkowymi w konkursie jest 30 voucherów o wartości od 250 zł do 330 zł, zwalniających przyszłych
mieszkańców z opłaty serwisowej.

Jak wziąć udział w konkursie?
Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać zadanie, polegające na nakręceniu krótkiego (maksymalnie 1 minuta) filmiku, w trakcie którego uczestnik odpowie na zadanie konkursowe:
Pokaż nam kim jesteś i dlaczego pasujesz do SD Squadu!
Nagrany filmik można przesłać do organizatorów na dwa sposoby:
1. Poprzez Instagram, wysyłając wiadomość prywatną (DM) o treści “SDSQUAD” do profilu @Student_Depot_Official i postępując zgodnie z przesłanymi instrukcjami
2. Wgrywając filmik bezpośrednio na stronie internetowej konkursu: konkurs.studentdepot.pl.
Konkurs startuje 11 marca 2022 r., a zgłoszenia można przesyłać przez 2 miesiące – do 11 maja.
Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: konkurs.studentdepot.pl.

_
O Student Depot – największej sieci prywatnych akademików w Polsce Student Depot to największa sieć prywatnych akademików premium w Polsce. Znajdziesz nas w Krakowie, Warszawie, Lublinie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi oraz Gdańsku. Gwarantujemy dobrą zabawę w naszych strefach wspólnych, komfortowe warunki do uczenia się w pokoju cichej nauki, mocny trening na nowoczesnej siłowni i dużo emocji przy grze na PlayStation 5. W swoim pokoju masz do dyspozycji prywatną łazienkę, aneks kuchenny i cały studencki must-have.

W październiku 2022 otwieramy nasz ultranowoczesny akademik w Krakowie. Na mieszkańców czekają m.in. przestronne, w pełni umeblowane pokoje z prywatną łazienką i widokiem na Wawel, siłownia ze sprzętem najnowszej generacji, i designerski pokój do gry w bilard. Możesz zarezerwować miejsce dla siebie na www.studentdepot.pl już teraz, bądź zagrać o nie w naszym konkursie!

Akademik Kraków

Social Media Ninja, czyli skuteczny marketing w organizacji