Zapraszamy naszych studentów i pracowników naukowych do testowania najnowszej usługi Onetu. Sprawdź, jak działa i zgarnij darmowy dostęp do artykułów z Newsweeka, Forbesa i wielu innych opiniotwórczych magazynów!

Onet otwiera swoje łamy na krótkie treści o dowolnej tematyce – doskonale znane z mediów społecznościowych. Krótkie formy czyli Onet Posty będą mogli tworzyć dziennikarze i autorzy współpracujący z Onetem.

Onet zaprasza do również do testowania usługi studentów oraz pracowników naukowych wybranych uczelni. Dzięki programowi w prosty i intuicyjny sposób każdy student będzie mógł publikować swoje historie czy opinie obok tak znanych dziennikarzy jak Bartosz Węglarczyk czy Andrzej Stankiewicz. Wystarczy zgłosić się do programu na poniższego maila!

Uczestnictwo w programie nie wiążę się z żadnym zobowiązaniem – piszesz kiedy chcesz i ile chcesz – dokładnie tak jak korzystasz z mediów społecznościowych. DODATKOWO: każdy uczestnik otrzyma darmowy półroczny dostęp do pakietu Onet Premium czyli tekstów z Newsweeka, Forbesa, Przeglądu Sportowego i wielu innych!

Zgłoś się już teraz! Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Wyślij swoje zgłoszenie na: DigitalPartnership@ringieraxelspringer.pl

WIOSNA: SZLACHETNEJ PACZKI oraz AKADEMII PRZYSZŁOŚCI