Bezpłatne konsultacje z psychologiem dla studentów WSEI

Drogie Studentki, Drodzy Studenci!

Żyjemy w niespokojnych czasach. Najpierw zmagaliśmy się z niepewnością związaną z pandemią, a kiedy wydawało się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, wybuchła wojna w Ukrainie, ze wszystkimi jej konsekwencjami. Ta skomplikowana i szybko zmieniająca się rzeczywistość zewnętrzna może wpływać na naszą rzeczywistość wewnętrzną, powodując strach i niepewność o przyszłość, stabilność finansową i bezpieczeństwo swoje i bliskich.

Od 2020 r. umożliwiamy naszym studentom bezpłatną pomoc psychologiczną. Jest ona dostępna w kontakcie bezpośrednim w gabinecie zlokalizowanym w centrum Krakowa oraz online, poprzez platformę MS Teams. Współpracującego z nami psychologa obowiązuje zasada poufności, nikomu nie przekazuje informacji o osobach, które skorzystały z jego pomocy. Zainteresowanych spotkaniem prosimy o bezpośredni kontakt z psychologiem mailowo (psycholog@wsei.edu.pl) lub telefonicznie (726 781 727).

 

Michał Błaszczak jest psychologiem i psychoterapeutą w trakcie całościowego kursu psychoterapii, przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończył studia psychologiczne w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II oraz Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra w Warszawie. Na co dzień pracuje w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas pracy w dziennym ośrodku wsparcia dla dzieci i młodzieży (Siemacha) oraz w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Pracuje w podejściu psychodynamicznym i systemowym, oferując pomoc dzieciom, młodzieży i dorosłym. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Poprzedni wpis
Praktyki w Centrum Rozwoju Kompetencji WSEI
Następny wpis
Praca dla Młodych z EURES. Możliwości w całej Europie – Europejski Rok Młodzieży
Aktualności
Udostępnij