Rektor Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie dr Stanisław Kowalski zaprasza na uroczyste wręczenie dyplomów tegorocznym absolwentom naszej uczelni.

Program uroczystości:
– Otwarcie uroczystości i przemówienie JM Rektora WSEI
– Uroczyste nadanie tytułu licencjata/inżyniera WSEI
– Wręczenie nagród za najlepsze prace dyplomowe
– Gaudeamus Igitur
– Wystąpienie gościa specjalnego: Janina Daily
– Zakończenie uroczystości

Janina Daily (Janina Bąk) – Od siedmiu lat – komendantka komedii w JaninaDaily.com. Panga biznesu w firmie Janina Daily spółka z żadną odpowiedzialnością. Steven Spielberg statystyki na kanale YT „Statystycznie rzecz biorąc”. Posiada następujące osiągnięcia życiowe:

  • 1.Jej książka „Statystycznie rzecz biorąc. Czyli ile trzeba zjeść czekolady, żeby zdobyć Nobla” (KUP JĄ!!!) w rok sprzedała się w liczbie 120 000 egzemplarzy i przebiła w topce Empiku wszystkie części sagi erotycznej Blanki Lipińskiej, co technicznie rzecz biorąc czyni z niej Blankę Lipińską statystyki.
  • 2.Nagrania z wykładu o statystyce, który wygłosiła na TEDx Koszalin i TEDx Katowice, mają ponad 110 000 wyświetleń każde. To pierwsze było przez moment popularniejsze niż wideo Zenka Martyniuka
  • 3. Oprócz Polski, występowała również w Szwecji, Niemczech i Wielkiej Brytanii, i wszędzie strasznie śmiano się z jej żartów o odchyleniu standardowym.
  • 4.Wyplotła kiedyś koszyków z kabanosów na FB Lajwie, a 85000 osób to obejrzało, co jest ostateczną odpowiedzią na pytanie jej mamy: „Janina, a co ty będziesz robić po tym doktoracie?”

Umie liczyć, opowiadać i opowiadać o liczeniu. W jej historiach zasób słów jest tak bogaty, że mógłby samodzielnie spłacić cały dług publiczny Grecji. Lubi uczyć ludzi, że ze statystyką można i należy się zaprzyjaźnić.

 

Wydarzenie odbywa się dla zaproszonych osób. Zaproszenia zostały przesłane na adresy e-mail.

 

WAŻNE! Wymagany strój oficjalny. Prosimy o przybycie 15-20 minut wcześniej. Absolwenci, którzy odebrali już dyplom ukończenia studiów proszeni są o zabranie go z sobą na uroczystość.

Poprzedni wpis
PRINT HACK
Następny wpis
FinTech w Capgemini
Aktualności
Udostępnij