Temat: Introduction to Body Language
Miejsce: strefa coworking
Data i godzina: 7.12, godz. 18:30-20:30
Prowadzący: Mariusz Michalczuk – radca prawny, członek Toastmasters Kraków Public Speaking Club

Zapisy: https://forms.office.com/r/biVEdHjNa1

Szkolenie stanowić będzie wprowadzenie do tematu komunikacji niewerbalnej, ze szczególnym uwzględnieniem mowy ciała. Obejmie m.in. wskazanie elementów składających się na mowę ciała (z uwzględnieniem roli mikrogestów i kontekstu kulturowego) wraz z przykładami praktycznego zastosowania. Przewidziane jest również zaangażowanie uczestników w ramach krótkich warsztatów (chętni będą mogli przy okazji spróbować swoich sił w przemawianiu publicznym). Dodatkowym celem szkolenia jest zachęcenie uczestników do samodzielnego zgłębiania tematu i wskazanie przykładowych sposobów nauki. Całość szkolenia – w lekkiej, przystępnej formie… 🙂

Szkolenie w języku angielskim

Mariusz Michalczuk
Radca prawny w krakowskiej kancelarii prawnej specjalizującej się w obsłudze prawnej przedsiębiorców polskich i zagranicznych, gdzie zajmuje się m.in. reprezentacją klientów w postępowaniach sądowych, sporządzaniem i weryfikacją umów w obrocie gospodarczym, czynnościami ws. cudzoziemców oraz ochroną danych osobowych.
Członek Toastmasters Kraków Public Speaking Club od 2021 r., z Toastmasters International związany od 2014 r. W przeszłości związany m.in. z klubami Toastmasters Olsztyn i Toastmasters Białystok (w którym pełnił m.in. funkcję Prezesa). W ramach organizacji uczestnik i współorganizator konferencji, konkursów i szkoleń związanych z tematyką przemówień publicznych.
Pasjonat górskich wędrówek, biegów maratońskich i nauki języków obcych. Porozumiewa się w j. polskim, angielskim, rosyjskim i ukraińskim.

Poprzedni wpis
Kim jest Lider P4.0
Następny wpis
EnergY