Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Marcinem Otrębskim, który przybliży temat: „Kim jest Lider P4.0”. Podczas spotkania poruszone zostaną zagadnienia:

1. Czym nie jest Przemysł 4.0?
  2. Pracownik 4.0 – jakie powinien posiadać kompetencje.
  3. Czym różni się Lider P 4.0 od Inżyniera P4.0
  4. Dlaczego warto być liderem transformacji

O Prowadzącym:

Marcin Otrębski. Specjalista z obszaru szeroko pojętego przemysłu 4.0. Praktyk z wieloletnim doświadczeniem w produkcji oraz w branży usługowej oraz w handlu.

Oferuje wsparcie w obszarach: Przemysł 4.0, audyt, doradztwo w zakresie transformacji cyfrowej, badania gotowości cyfrowej, rekomendacji, pomoc we wdrożeniach jako Lider Przemysłu 4.0. Procesy na produkcji, systemy MES, SCADA, WMS. Systemy logiki magazynowej oparte o kody QR, RFID, Bluethoot.

Wieloletni szkoleniowiec z obszaru Przemysłu 4.0.  Realizował szkolenia dla Platformy Przemysłu Przyszłości na przedsiębiorców z obszaru MŚP w regionie małopolski i opolskiego. Szkolenia dla przedsiębiorców z regionu łódzkiego w zakresie transformacji cyfrowej. Szkolenia dla Izb Gospodarczych, wsparcie audytorskie w firmach przemysłowych.

Spotkanie odbędzie się 08.12 (czwartek), o godzinie 11:30 w Sali Coworking (św. Filipa 17, Kraków).

Zapisy: https://app.evenea.pl/event/883996-4/

Serdecznie zapraszamy!

Buduj swój wizerunek, czyli o personal brandingu
Introduction to Body Language