Uczestnicy będą mieć okazję do rozmowy z rekruterem, który opowie jak powinna wyglądać rozmowy kwalifikacyjna, do przyszłej pracy. Dowiedzą się również jak zmieniła się rekrutacja w czasach covid, jakie są trendy. Poruszymy też temat tego, co dalej z karierą, jak już zaczniemy pierwszą pracę.

 

Termin: 18 czerwca, godz. 17:00

Miejsce: MS Teams

 

Marta Sikora – Recruitment Team Leader
Posiadam 6 lat doświadczenia w rekrutacji. Przed dołączeniem do Capgemini pracowałam m.in. jako Konsultant w Experis, specjalistycznej odnodze Manpower, gdzie rekrutowałam głównie w obszarze Finansów i Księgowości, a także w Randstad Sourceright i Alexander Mann Solutions, gdzie jako Ekspert i Team Leder realizowałam rekrutację w modelu RPO (Recruitment Process Outsourcing) dla klientów z branży finansowej. Moje doświadczenie zdobywałam również w wewnętrznym dziale rekrutacji firmy Nielsen, gdzie zarządzałam zespołem odpowiedzialnym za rekrutację dla spółek firmy zlokalizowanych w regionie EMEA. Obecnie zarządzam zespołem, który specjalizuje się w rekrutacji kandydatów z doświadczeniem technicznym i IT.

Karolina Wieczorek – Team Leader zespołu Early Career Recruitment
Jestem od 5 lat związana z obszarem HR, swoje pierwsze kroki stawiałam w agencji rekrutacyjnej, a prawie 4 lata temu dołaczyłam do Capgemini.
Rozpoczynałam od stanowiska Junior Recruitment Specialist, gdzie zajmowałam sie prowdzeniem procesow rekrutacyjnych na role entry level, głównie w obszarze Finance&Accounting, a następnie stopniowo obejmowalam dodatkowe obowiązki i sukcesywnie poszerzałam swoje doświadczenie zawodowe. Obecnie jestem Team Leaderem zespołu Early Career Recruitment, który realizuje procesy rekrutacyjne na stanowiska entry level dla dwóch Business Unitów – Business Servicess i Cloud Infrastructure Services.

Poprzedni wpis
Studia, czy to wystarczy? – Twoja pierwsza praca w korporacji
Następny wpis
Konkursy o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską, doktorską i habilitacyjną