Szukamy pomysłowych i otwartych na tematy społeczne osób do udziału w warsztatach kreatywnych!

🟩 Jak uczynić uczelnie przyjaznymi dla różnych osób bez względu na wiek, stopień sprawności, doświadczenia, pochodzenie? Jak wzmacniać otwartość na potrzeby różnych grup środowiska akademickiego? Jak stwarzać warunki do rozwoju talentów i pomysłów?

🔷 Jak zarządzać różnorodnością, aby stanowiła wartość dodaną dla uczelni, jej pracowników i pracowniczek, studentów i studentek? Jakie cechy i kompetencje powinna mieć osoba opiekująca się różnorodnością w środowisku akademickim?

Zapraszamy do udziału w warsztatach online metodą Design Thinking, podczas których wygenerujemy pomysły i rozwiązania na zarządzanie różnorodnością.

Podczas zajęć:
– przećwiczysz umiejętność generowania pomysłów i projektowania rozwiązań,
– poznasz narzędzia do kreatywnej pracy zdalnej,
– będziesz mieć okazję do wymiany doświadczeń i zdobycia nowej wiedzy.

Z pomysłów, które powstaną na zajęciach Fundacja „Inna Fundacja” stworzy raport dostępny dla uczestników warsztatów do wdrażania w ich środowisku akademickim/miejscu pracy.

Spotykamy się online 28 października (czwartek) w godz. 16:00 – 20:00.

Zapisz się poprzez formularz:

W podziękowaniu za udział i zaangażowanie mamy dla Ciebie 75 zł i bon do restauracji.

Do zobaczenia!

Staże w krakowskim ośrodku Research & Development w Motorola Solutions
SHAKE – wraca! Już 27 listopada Festiwal sztuki cyfrowej SHAKE pojawi się w jednodniowej, jesiennej odsłonie.