Staże w krakowskim ośrodku Research & Development w Motorola Solutions

Odkryj jakie możliwości zawodowe stwarza roczny staż w krakowskim ośrodku Research & Development w Motorola Solutions!

Aplikuj (tutaj staż w Motorola Solutions) 👉  Rozwiąż test w codility 👉  Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej i rozpocznij zawodową przygodę w Motorola Solutions.

Staż skierowany jest do Kandydatów, którzy:

  • Opanowali podstawy jednego z poniższych języków programowania: Java, C#, C++, JavaScript, Python oraz/lub wykazują dobrą znajomość systemu operacyjnego Linux /Windows oraz metod testowania oprogramowania.
  • Posiadają status studenta.
  • Są zainteresowani co najmniej roczną współpracą (na ten moment online, po ustaniu pandemii w siedzibie firmy – Czerwone Maki 82 )
  • Są dostępni co najmniej 24h tygodniowo.

Do procesu rekrutacyjnego zostaną zaproszeni tylko Kandydaci, którzy spełniają powyższe wymagania.  Nabór do programu stażowego prowadzony do końca listopada. Najpóźniej do końnca roku, wszystkie osoby, który aplikowały otrzymają feedback.

Motorola Solutions jest liderem w branży telekomunikacyjnej. Pracują w firmie  będziesz miał szansę uczestniczyć w pełnym cyklu produkcji oprogramowania.

Więcej o firmie znajdziesz na stronie: pracawmotoroli.pl.

Pytania dotyczące przebiegu programu stażowego można kierować za pośrednictwem aplikacji messenger Motorola Solutions Polska | Facebook

Poprzedni wpis
Łap skilla!
Następny wpis
Jak zarządzać różnorodnością, aby stanowiła wartość dodaną dla uczelni, jej pracowników i pracowniczek, studentów i studentek?
Aktualności
Udostępnij