Masters&Robots Youth to konferencja online organizowana przez Fundację Digital University, skierowana do uczniów i uczennic ostatnich klas szkół średnich oraz studentów i studentek, aby poszerzyć ich umiejętności oraz inspirować do osiągania celów zawodowych. Celem projektu jest dostarczenie młodym ludziom wiedzy i narzędzi potrzebnych do osiągnięcia sukcesu zawodowego w erze cyfrowej. Wydarzenie odbędzie się 19 października 2023 r. w godz. 10:00-13:00 i zostanie zrealizowane w formie online, aby dotrzeć do jak największej liczby młodych ludzi i nikogo nie wyłączać z możliwości zdobycia tej unikalnej wiedzy. Masters&Robots Youth jest wydarzeniem, które stanowi inspirującą i edukacyjną platformę dla młodych umysłów zainteresowanych przyszłością pracy, technologią i innowacjami.

Konferencja ta wyróżnia się obecnością wybitnych prelegentów i prelegentek takich jak Jowita Michalska (Założycielka i CEO Digital University), Supreet Singh Manchanda (Innowator z Doliny Krzemowej) czy Esther Wojcicki (Pionierka innowacyjnej edukacji, Autorka bestsellera „Jak wychować ludzi sukcesu?”).

Tegoroczne wydarzenie skupia się wokół trzech tematów:

  • Kompetencje na przyszłość: czego się uczyć i jak rozwijać, by mieć wymarzoną pracę?
  • Wychowanie do sukcesu: jak uwolnić siłę zaufania, szacunku i niezależności?
  • Tech Power: jak poprowadzić swoją przygodę w świecie technologii i sztucznej inteligencji?

Dla uczestników jest to również okazja do zapoznania się z przedstawicielami renomowanych firm takich jak Accenture, Danone, Blik, BNP, PZU co daje szansę na zobaczenia jak wygląda “od środka” praca w firmach stojących u progu transformacji cyfrowej. Wszystko to w atmosferze akademickiej, pod patronatem prestiżowych uczelni, takich jak Politechnika Krakowska, Politechnika Warszawska czy Collegium Da Vinci.

Konferencja, będąca bezpłatną inwestycją w przyszłość młodzieży, koncentruje się na rozwijaniu kluczowych kompetencji i umiejętności niezbędnych w dynamicznie zmieniającym się świecie.

Serdecznie zachęcamy do udziału! W wydarzeniu można brać udział indywidualnie lub zorganizować wspólną transmisję w szkołach, klasach lub na uczelniach. Wystąpienia w języku angielskim będą tłumaczone na język polski.

Więcej informacji i zapisy na stonie: https://youth.mastersandrobots.tech/

 

Informacje o agendzie i prelegentach:

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/2513045695521543

FB: https://www.facebook.com/mastersandrobotsyouth

Poprzedni wpis
OTWÓRZ SWÓJ BIZNES NA KORZYŚCI OBIEGU ZAMKNIĘTEGO
Następny wpis
Simuthon – konkurs poświęcony modelowaniu i symulacji
Aktualności
Udostępnij