OTWÓRZ SWÓJ BIZNES NA KORZYŚCI OBIEGU ZAMKNIĘTEGO

OTWÓRZ SWÓJ BIZNES NA KORZYŚCI OBIEGU ZAMKNIĘTEGO – zapraszamy przedsiębiorców zainteresowanych gospodarką cyrkularną oraz poszukiwaniem rozwiązań i narzędzi mogących wspierać rozwój biznesu w stronę GOZ (Gospodarki Obiegu Zamkniętego) na warsztaty, które odbędą się w pięknej stolicy województwa podkarpackiego – Rzeszowie.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Instytutem Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju INNOWO przygotowały warsztaty „Otwórz swój biznes na korzyści obiegu zamkniętego”, podczas których uczestnicy poznają metody wprowadzania zmian w kierunku cyrkularnym, wspólnie z ekspertami wypracują łańcuch wartości na konkretnym przypadku, będą mieli również szansę na nawiązanie kontaktów biznesowych, które zaowocują kluczową dla modelu GOZ współpracą. Współorganizatorem warsztatów jest Rzeszów Stolica Innowacji i Urban Lab Rzeszów.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który myśli o rozwijaniu działalności swojej firmy w kierunku GOZ, chcesz zdobyć konkurencyjną przewagę, nawiązać kontakty biznesowe i zyskać dla firmy wizerunek na miarę XXI wieku, dołącz do bezpłatnych, stacjonarnych warsztatów. Czekamy na Ciebie 17 października. Warsztaty odbędą się w godzinach od 10.00 do 16.00 w Urban Lab w Rzeszowie.

Wystarczy się zarejestrować, klikając tutaj: https://docs.google.com/forms/d/1YeXl9NqJfTF03K8G7UA5ghwmQSH9VEYGmtiB1aHO0i4/viewform?edit_requested=true

Serdecznie zapraszamy!

Poprzedni wpis
EURO26
Następny wpis
Masters&Robots Youth
Aktualności
Udostępnij