Weź udział w płatnym programie stażowym Grupy Kapitałowej PKP Energetyka. Szukamy osób, proaktywnych, które nie boją się wyzwań, lubią angażować się w tworzenie nowych rozwiązań i chcą uczyć się od ekspertów branży energetycznej.

W trakcie stażu poznasz tajniki zarządzania siecią dystrybucyjną, nowoczesne rozwiązania typu SCADA i dowiesz się, jak budować i utrzymywać sieci trakcyjne. To ścieżka, którą oferujemy w ramach wiedzy eksperckiej.

 

Ale to nie wszystko! Przygotowaliśmy też cykl spotkań pod tytułem “Leadership”, podczas których każdy będzie miał możliwość spotkania z top managerami z PKP Energetyka. Opowiedzą oni o swojej ścieżce kariery i podzielą się wskazówkami na temat pracy w firmie.

Finałowe spotkanie z cyklu „Leadership”, pod tytułem” Rozgryźć Orzecha” odbędzie z Prezesem Wojciechem Orzechem.

 

Program MOCny Start jest w głównej mierze skierowany do studentów III roku (lub wyższych)  studiów wyższych na kierunku elektroenergetyka, elektrotechnika, automatyka, sieci trakcyjne, energetyka.

Jeśli jednak jesteś zainteresowany rozwojem w obszarze energetyki, a studiujesz geodezję, rachunkowość, ekonomię, informatykę, zarządzanie projektami, czy kierunki budowlane to też zapraszamy do naszego zespołu!

 

Staż trwa 3 miesiące, a zaczyna się już 1 lipca.

 

Zobacz, do jakich działów rekrutujemy w okresie letnim lub zapytaj o możliwość dołączenia do nas w innym terminie. Aktualne oferty znajdziesz tutaj: https://www.pkpenergetyka.pl/O-PKP-Energetyka/Kariera/Staz

Poprzedni wpis
To już 7. Edycja Programu Adecco – CEO for One Month
Następny wpis
Ruszyła 17 edycja Programu Kariera!
Aktualności
Udostępnij