Weź udział w Akademii Młodych Liderek Biznesu V4+!

Wzmocnij swoje umiejętności biznesowe i specjalizuj się w negocjacjach, analizie  biznesowej czy zarządzaniu projektami, dzięki warsztatom ze specjalistkami od wyrównywania szans na rynku pracy i kobietami, które odgrywają kluczową rolę w biznesie. Na zgłoszenia czekamy do 17 lipca 2020 r. Link do formularza znajdziesz na stronie programu.

Dzięki udziałowi w programie rozwiniesz inteligencję emocjonalną – umiejętności komunikacyjne, samoocenę, umiejętność udzielania informacji zwrotnej, asertywność – w sposób, który pozwoli Ci wykorzystać wszystkie kobiece cechy, które faktycznie posiadasz, jak i wszystkie te, które stereotypowo przypisuje się kobietom w środowisku biznesowym.

Jako uczestniczka będziesz mogła nie tylko wzmocnić swoje kompetencje, ale też rozeznać się w sytuacji panującej na rynku pracy w regionie V4+, by przy wsparciu trenerek i wykładowców Akademii, napisać i opublikować rekomendacje dla pracodawców, na temat roli kobiet w rozwoju biznesu.

Kogo szukamy?

Studentek ostatnich roczników, lub absolwentek do 27 roku życia z kierunków:

finanse, prawo, opieka medyczna, marketing, IT, energetyka, psychologia, ze szczególnym uwzględnieniem kierunków STEM (nauki ścisłe, technologia, inżynieria, matematyka)

z uniwersytetów w Czechach, Polsce, Serbii, na Węgrzech i na Słowacji.

Do programu zostanie wybranych 5 kobiet z każdego kraju.

 

Akademia Młodych Liderek Biznesu V4+ to program edukacyjny, na który składa się:

  • 80 godzin zdalnych warsztatów prowadzonych przez ekspertów,
  • 18 godzin stacjonarnych warsztatów podczas spotkania w Warszawie
    – podsumowującego program,
  • 5 godzin indywidualnego coaching dla każdej uczestniczki,
  • leadership evenings – nieoficjalne I półformalne spotkania z najbardziej wpływowymi kobietami biznesu z Polski oraz z Alumnkami projektów prowadzonych przez Fundację im. Lesława A. Pagi,
  • finał projektu – spotkanie networkingowe z przedstawicielami HR firm mających swoje siedziby w krajach partnerskich – szansa na zaprezentowanie zdobytego doświadczenia, nawiązanie kontaktów i rozpoczęcie ścieżki zawodowej.
  • możliwość opracowania i opublikowania artykułu na temat pozycji kobiet na rynku pracy w Regionie V4+, uzupełniającego zarówno Twoje doświadczenie, jak i Twoje CV!

Więcej informacji o programie znajdziesz na stronie: https://bit.ly/2URKlG9 i na wydarzeniu.

 

Program jest współfinansowany przez rząd Czech, Węgier, Polski i Słowacji w ramach Grantu Wyszehradzkiego ze środków Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego.

Organizatorem programu jest Fundacja im. Lesława A. Pagi we współpracy z Institut pro politiku a společnost, ICM Informační centrum pro mládež Jindřichův Hradec, Republikon Intézet i Novosadska Ženska Inicijativa.

Poprzedni wpis
EY – Monika Malczyk
Następny wpis
Jak prowadzić sprzedaż z wykorzystaniem reklam płatnych w internecie – materiał online
Aktualności
Udostępnij