“Winter IT Camp” – cykl webinarów i warsztatów online organizowany przez firmę DataArt

W lutym rusza “Winter IT Camp” – cykl webinarów i warsztatów online organizowany przez firmę DataArt. Do udziału w cyklu zapraszamy wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu nowych technologii, poćwiczyć swój angielski, dowiedzieć się czegoś o trendach w rekrutacji lub po prostu w produktywny sposób spędzić czas podczas zimowych dni.

 

Zajęcia rozpoczynają się 12 lutego 2024 r. Udział w Winter IT Camp jest bezpłaty, ale konieczna jest wcześniejsza rejestracja pod linkiem: Rejestracja.

 

Winter IT Camp to dwie ścieżki tematyczne, na które składa się w sumie:

  • 10 webinarów – teoretycznych wykładów online, które odbywają się w dni robocze w godzinach wieczornych;
  • 4 warsztaty online, które odbywają się w piątkowe i sobotnie popołudnia.

 

Tematyka webinarów jest zróżnicowana i obejmuje zagadnienia z zakresu m.in. analizy rynku pracy, kluczowych kompetencji i aktualnych trendów, sztucznej inteligencji rewolucjonizującej sektor edukacyjny oraz najnowszych trendów w dziedzinie IT. Nie zabraknie praktycznych porad dotyczących skutecznego poszukiwania pierwszej pracy, czy też wskazówek jak dokonać zmian w swoim życiu zawodowym. Zajęcia poprowadzą eksperci z DataArt, którzy podzielą się praktyczną wiedzą, zdobywaną w codziennej  pracy.

 

Uwaga! Winter IT Camp będzie prowadzony w języku angielskim. Uczestnicy mogą wziąć udział we wszystkich webinarach i warsztatach lub wybrać te, którymi są najbardziej zainteresowani.   >>> SZCZEGÓŁOWY PROGRAM I REJESTRACJA<<<

Poprzedni wpis
Inżynierki 4.0
Następny wpis
Raport ManpowerGroup „Niedobór talentów 2024”
Aktualności
Udostępnij