Young POWER. Siła młodych na krakowskim rynku pracy

Szukasz pracy, ale masz niewystarczające kwalifikacje lub brakuje Ci doświadczenia? Chciałabyś/chciałbyś zdobyć nowy zawód?

Fundacja Sustinae zaprasza  osoby w wieku 15-29 lat do skorzystania z bezpłatnego programu rozwoju kariery – “Young POWER. Siła młodych na krakowskim rynku pracy!” , finansowanym ze środków Unii Europejskiej.

Udział w programie nie wiąże się z żadnymi kosztami- możesz tylko zyskać!

Obecnie szukamy osób chcących rozwijać się w kierunku:

• Pracownika biurowego
  • Administratora stron internetowych
  • Administratora baz danych
  • Programisty Front-end-developer
  • Magazyniera z obsługą wózków widłowych
  • Operatora i mechanika koparko ładowarki
  • Sprzedawcy- kasjera

Wymagania formalne (należy spełnić łącznie poniższe kryteria):

1. 15-29 lat
  2. osoba zamieszkała lub ucząca się* w Krakowie

*w przypadku osoby uczącej się jedynie osoba ucząca się w formie wieczorowej lub zaocznej

1. osoba niepracująca, niezarejestrowana w Urzędzie Pracy (obowiązkowo na czas kwalifikacji i pierwszego spotkania) lub osoba pracująca będąca imigrantem, reemigrantem bądź osobą odchodzącą z rolnictwa i ich rodziny
  2. osoba nieuczestnicząca w projekcie aktywizacji zawodowej ze środków Unii Europejskiej

Dlaczego warto?
Co zyskasz?

Finałem programu będzie dla Ciebie podjęcie zatrudnienia! A żeby przyspieszyć ten proces możesz skorzystać z dostępnych narzędzi:

1. Wsparcia pośrednika pracy w znalezieniu zatrudnienia przez cały okres trwania programu | Monitoring ofert pracy pod kątem aspiracji i kompetencji Uczestnika
  2. Wsparcie w procesie rekrutacji| Negocjacja warunków zatrudnienia
  3. Możliwość realizacji szkoleń /kursówpozwalających na uzyskanie kwalifikacji lub nabycie kompetencji**. Gwarantowane stypendium szkoleniowe!
  4. W przypadku braku doświadczenia zawodowego możliwość realizacji płatnego 3-miesięcznego stażu.
  5. Wsparcie doradcy zawodowego w wyznaczeniu i zaplanowaniu ścieżki kariery
  6. W zależności od indywidualnych potrzeb: pomoc asystenta osoby niepełnosprawnej, psychologa, tłumacza języka i inne.

**Zakres szkoleń dostępnych w ramach projektu:

• Administrator stron internetowych
  • Administrator baz danych
  • Programista Front-end-developer
  • Magazynier z obsługą wózków widłowych
  • Operatora i mechanika sprzętu robót ziemnych- koparko ładowarki
  • Sprzedawca- kasjer
  • Pracownik telefonicznej i elektronicznej obsługi klienta- recepcjonista- obsługa biura

Zgłoszenia:

Prosimy o wysłanie aplikacji lub informacji o sobie na maila: projekt@fundacjasustinae.org

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: + 48 695 130 060 lub + 48 734 171 551

Więcej informacji o proj. „Young POWER. Siła młodych na krakowskim rynku pracy” na stronie www.fundacjasustinae.org   lub na Instagramie https://www.instagram.com/fundacjasustinae/

Rekrutacja do programu trwa do wyczerpania wolnych miejsc w projekcie! Projekt otrzymał dofinansowanie ze źródeł Unii Europejskiej.

Zapraszamy!

Better Working World Data Challenge 2021