Event kobiet z branży IT poświęcony Java: Women TechStyle Online #5

 

Zapraszamy wzięcia udział w kolejnej już edycji wydarzenia Women TechStyle Online #5, przeznaczonej dla kobiety w polskiej branży IT i nowych technologii. Panowie są również bardzo mile widziani. Wydarzenie online odbędzie się 22 marca  2021 roku o godzinie 18:30.

Głównym jego cele  jest wymiana wiedzy oraz pomoc w rozwoju kompetencji zawodowych.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja, pod linkiem:
https://app.evenea.pl/event/womentechstyle5/ 

Podczas wydarzenia uczestnicy usłyszą jedną prezentację merytoryczna oraz panel pytań i odpowiedzi, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania prelegentce.

Agenda

➡ 18:30 – Start prezentacji: Clean Code – O czym należy pamiętać, żeby zachować dobre praktyki programistyczne. Teoria i praktyka na przykładzie Javy. – Karolina Rudzka

➡ Q&A – Pytania do prelegentki

Opis prelegentki:
+ Karolina Rudzka (Software Engineer I, Jamf)

Nazywam się Karolina Rudzka i pracuje w Jamfie jako Software Engineer. Piszę w Javie. Był to jeden z pierwszych języków programowania z którym się zetknęłam i spodobał mi się tak bardzo, że postanowiłam związać z nim swoją przyszłość. Staram się nieustannie rozwijać i poszerzać swoje horyzonty. Wykorzystuję pojawiające się możliwości, dzięki czemu zdarzyło mi się już być trenerem programowania a teraz biorę udział w tejże konferencji – po prostu – lubię dzielić się wiedzą.

Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji i uczestnictwa w wydarzeniu online.

Poprzedni wpis
Young POWER. Siła młodych na krakowskim rynku pracy
Następny wpis
Jak się wyrwać z testerskiego marazmu?
Aktualności
Udostępnij