Spotkanie organizacyjne w sprawie praktyk zawodowych – wyniki ankiet

Analizie poddano studentów biorących udział w spotkaniu organizacyjnym dotyczącym praktyk zawodowych we WSEI. Spotkanie zostało zorganizowane i nagrane na platformie MS Teams w dn. 20 kwietnia 2021 r. W spotkaniu wzięło udział 194 osoby (studenci WSEI).

Prowadzący spotkanie: Krzysztof Tokarz (Kierownik Biura Karier), współprowadząca: Małgorzata Podmokła (Dziekanat).

Pozyskano 84 ankiety.

1. Czy uzyskałeś/-aś wszelkie informacje, którymi byłeś/-aś zainteresowany/-a?
    1. TAK – 73 odpowiedzi
    2. Nie mam zdania – 9 odpowiedzi
    3. NIE – 2 odpowiedzi
  2. Czy treści przekazywane w czasie spotkania były dla Ciebie zrozumiałe?
    1. TAK – 80 odpowiedzi
    2. Nie mam zdania – 4 odpowiedzi
    3. NIE – 0 odpowiedzi
  3. Jak oceniasz organizację prowadzonego spotkania organizacyjnego dot. praktyk zawodowych?
    1. Lepsza niż się spodziewałem/-am – 26 odpowiedzi
    2. Taka, jak się spodziewałem/-am – 55 odpowiedzi
    3. Gorsza niż się spodziewałem/-am – 2 odpowiedzi
  4. Wybrane rozwinięcia odpowiedzi z pyt. 4:
  • Pełny profesjalizm
  • Biorąc pod uwagę ilość oraz różnorodność uczestników, spotkanie zostało zorganizowane w bardzo przejrzysty i wygodny sposób
  • Dowiedziałam się wszystkiego co mnie interesowało
  • Wszystko tak jak należy. Konkretnie i rzeczowo.
  • Prowadzący zrozumiale przedstawił wszystkie informacje
  • Informacje zostały udzielone rzetelnie, było dużo czasu na pytania
  • Jest to świetnie przygotowane i mam pewność że w każdej chwili uzyskam informację na którą potrzebuję odpowiedzi
  • Prowadzący szybko i szczegółowo odpowiadają na każde pytanie, ciekawie mówią
  • Prowadzący odpowiadał na wszelkie pytania zadanie w jego stronę, a nie tak jak się spodziewałem czyli sucha teoria
  • Bardzo podoba mi się duże nastawienie na interakcje z uczestnikami oraz odpowiadanie na każde pytanie z takim samym zaangażowaniem.
  • pełen profesjonalizm
  • WSEI w moich oczach jest instytucją bardzo profesjonalnie podchodzącą do wszystkich obszarów działalności. Praktyki zawodowe są bardzo ważne, więc zgodnie z moimi oczekiwaniami spotkanie było merytoryczne. Wsparcie ze strony uczelni jest duże.
  • wszystko było wyjaśnione po kolei, jasno i klarownie
  • Sprawne i konkretne odpowiedzi na poruszane tematy.
  • dostałem takie informacje jakich oczekiwałem
  • Dobrze zorganizowane spotkanie, merytoryczne i interesujące. mała rada to poprawa oświetlenia.
  • Treści przekazywane na najwyższym poziomie. Bardzo dobra organizacja spotkania.
  • Wszystkie informacje były jasno przekazane, odpowiedzi na pytania także były konkretne i wyczerpujące.
  • Spodziewałem się profesjonalnego prowadzenia spotkania i tak było prowadzone
  • Bardzo rzetelnie prowadzone Q&A. Nie spodziewałem się, tak szerokiej oferty staży ze strony firm współpracujących oraz tak dużego wyboru szkoleń. Bardzo na plus.
  • Bardzo dobra promocja
  • Spis treści, które zostaną przedstawione na spotkaniu, były jasno określone na stronie wydarzenia.
  • przyjemny głos, miło się słucha.
  • Bardzo dobra. Tematy ciekawe i dogłębnie poruszane i wytłumaczona zagadnienia
  • Organizacja na wysokim poziomie. Wszystko wyraźnie było słychać. Przekazane informacje wyczerpały temat. Każdy student uzyskał odpowiedź na swoje pytanie.
  1. Skąd dowiedziałeś/-aś się o spotkaniu?
    1. Wirtualny Dziekanat – 27 odpowiedzi
    2. Strona internetowa Biura Karier – 8 odpowiedzi
    3. Profil FB uczelni – 15 odpowiedzi
    4. LinkedIn – 0 odpowiedzi
    5. Newsletter / wiadomość e-mail – 9 odpowiedzi
    6. Inne – 25 odpowiedzi
  2. Czy poleciłbyś/poleciłabyś studia we WSEI?
    1. TAK – 83 odpowiedzi
    2. NIE – 1 odpowiedź
Badanie potrzeb szkoleniowych studentów WSEI – wyniki
Mini Dni Kariery już za nami!